Webové prezentace pro finanční poradce

Nabízíme finančním poradcům vytvoření webu, aby se skrze něj mohli prezentovat široké veřejnosti a aby mohli prokázat svoji odbornost.

Naším záměrem je, vytvoření vlastního webu pro co nejširší skupinu finančních poradců, tedy naše weby jsou finančně dostupné - jejich cena je 6000,-/jednorázově (včetně DPH) za tvorbu webu, plus 650,-/rok za doménu, hosting, základní servis, ochranu před útoky a pravidelné zálohování.

Nepožadujeme žádnou platbu předem - až po vytvoření webu a jeho následném odsouhlasení poradcem, zasíláme fakturu s obvyklou splatností 14 dní.

S webem od nás finanční poradce získá reprezentativní, moderní vizitku na Internetu a dále mailovou adresu s vlastní doménou (např.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Jelikož je každý finanční poradce jiný i jeho web tomu bude odpovídat - naše weby jsou vhodné jak pro poradce, kteří na nich chtějí zveřejňovat své názory na dění na finančně-poradenském trhu a tedy chtějí psát vlastní články, včetně diskuzí pod nimi, tak i pro poradce, kteří chtějí být pouze "vidět" na Internetu a tedy nemají v úmyslu s webem více pracovat.

Při tvorbě webu poradcům nastavíme základní SEO a zpřístupníme jim náhled jejich webu skrze Google analytics.

Majitelem webové domény bude přímo konkrétní finanční poradce.

Hlavní výhody webu od nás:

  • Cenově dostupný web
  • Mail na vlastní doméně
  • Responzivní vzhled webu
  • Základní nastavení SEO
  • Základní rady pro používání webu
  • Přizpůsobení webu potřebám konkrétního poradce

Máte-li zájem získat vlastní web od nás, nebo pokud máte dotazy k tomuto tématu, využijte kontaktního formuláře ZDE.

Ukázky webových prezentací

Web typu Rodina

Šablona webu pro finanční poradce
NÁHLED

Web typu Business

Šablona webu pro finanční poradce
NÁHLED

Web typu Creative

Šablona webu pro finanční poradce
NÁHLED

Web typu Onepage

Šablona webu pro finanční poradce
NÁHLED