Manažer

Manažery se u nás nestávají poradci během pár měsíců.

Tento titul si vyslouží odborník, který působí delší dobu v terénu, ideálně několik let a nashromážil díky tomu mnohé znalosti. Naším manažerem je člověk, který je ošlehaný špatnými i dobrými zkušenostmi. Musí umět naučit naši práci nové poradce a budoucí vedoucí poradce. Je to asertivní člověk s diplomatickým jednáním a schopností delegovat. Má na starosti tým, pro který je mentorem i důsledným nadřízeným.

Připravuje školení a work-shopy, které sám vyučuje. Organizuje porady, sestavuje tabulky, statistky. Zúčastňuje se manažerských porad, které jsou organizované zemským ředitelem, podílí se na vývoji naší firmy, kreativně vymýšlí všechny týmové akce a také se jich aktivně zúčastní. Mimo těchto výše popsaných zodpovědných činností má také pod sebou klientský kmen, který má ve své péči a je také klientům plně k dispozici.

Zajímají Vás bližší podrobnosti co obnáší a co přináší práce manažera u nás v kanceláří? Neostýchejte se zavolat anebo nás navštívit.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení týmu poradců případně vedoucích poradců
  • rozšiřování týmu o další spolupracovníky
  • dohled nad prací poradců
  • podpora vlastního týmu
  • zvyšování odbornosti a prestiže poradců v týmu
  • vzdělávání se v rámci pozice za účelem zvyšování odbornosti

NABÍZÍME:

  • jedny z nejvyšších týmových meziprovizí na českém finančně-poradenském trhu
  • dotace na rozšiřování vlastního týmu
  • férový kariérní řád bez nutnosti obhajoby pozic
  • možnost budování vlastní firmy
  • možnost využít prostor zavedené kanceláře v centru Brna
  • sleva na neomezený telefonní paušál (T-Mobile a Vodafone)
  • slevy na pojištění majetku u partnerských institucí
  • výrazná sleva na operativní leasing vozů Škoda a Volkswagen
  • sleva na značkové obleky na míru od společnosti Lui Lui
  • individuální podmínky spolupráce
  • podpora ze strany zkušených manažerů