Náš klient, náš přítel

Naše práce spočívá v dlouhodobé spolupráci s klientem. V praxi to vypadá tak, že se s Vámi neloučíme po první uzavřené smlouvě, jak už to bývá zvykem, ale samozřejmě jsme tu pro Vás i ve Vašich nepříznivých životních situacích, které se týkají např. dlouhodobé pracovní neschopnosti. Stojíme při Vás při ztrátě zaměstnání, poradíme Vám v náhlém úpadku životní úrovně. Jsme s Vámi, když Vám přijde na svět dítě, jsme s Vámi, když vstupujete do sňatku a samozřejmě také při plánování společné rodinné budoucnosti.

Jednáme vždy a pouze v zájmu klienta. Řešíme Vaše problémy s pojišťovnami, bankami, nebankovními institucemi nebo „šmejdy“. Naši klienti potřebují jenom naše číslo, o vše ostatní už se postaráme my.

Naší hlavní vizí je posunout finanční poradenství na zcela jiný level, než ve kterém "hnije" nyní. Díky lidem v určitých finančně-poradenských společnostech mají klienti předražené smlouvy, které neodpovídají jejich potřebám. Náš tým je tu od toho, aby nezávisle aktuální zajištění posoudil, v případě neadekvátního stávajícího řešení připravil návrhy na nové zajištění, které je klientovi ušito na míru.

Chráníme Vás komplexně, děláme to jednoduše a pro-klientsky.

Pokud máte jakýkoliv problém a chcete zjistit zda je pravda co o sobě píšeme, kontaktujte nás anebo si s námi přijďte rovnou nezávazně popovídat.