Newsletter listopad 2023

od Robert Stejkora

Dnes nám zbývá 23 dní do Vánoc – začal nám poslední měsíc roku. Zima je tedy tu a počasí nám to dává najevo i očekávatelným sněžením a teplotami pod nulou. U nás je ovšem jedno, jaké je počasí nebo teploty, se začátkem nového měsíce přinášíme pravidelný, okomentovaný výtah článků z finančního světa, v tomto případě tedy Newsletter z listopadu 2023.

Celý článek

Newsletter říjen 2023

od Robert Stejkora

Loni v říjnu se toho moc nepsalo a když už, tak se všechno točilo jen kolem dvou témat – úrokové sazby u hypoték a úrokové sazby u spořících účtů. Letos je to o poznání lepší a jiné, témat, o kterých se mluví a logicky i píše, je víc a měli jsme tak možnost vybírat z většího množství článků a náš Newsletter z října 2023 je hlavně o poznání rozmanitější.

Celý článek

Newsletter září 2023

od Robert Stejkora

První měsíc nového školního roku je za námi. Když bychom se podívali na úvod k Newsletteru ze září 2022, tak tam se nesly články v duchu vysoké inflace, drahých energií a konfliktu na Ukrajině. Většinu z toho tady, do jisté míry, máme pořád, ale už jsme si na to asi tak nějak zvykli a přijali to za fakt našich současných životů. Zajímavé že? Že si z toho až tak moc neděláme, a to uplynul jen jeden rok. Jenže tohle je normální. Sebeextrémnější situace, která se stane součástí našich životů se stane automaticky normálem. Chci tím říct, že většinu situací zvládne vyřešit jen když vytrváme 😊. Pojďme se podívat co nám přineslo září 2023 v rámci našeho Newsletteru – výtahu okomentovaných článků z uplynulého měsíce.

Celý článek

Newsletter srpen 2023

od Robert Stejkora

Ani jsme se nenadáli a prázdniny jsou pryč. Podobně jako loni, tak i letos už se léto moc nepředvádí a myslím, že už můžeme v podstatě počítat s nástupem podzimu. Každopádně, jestli je vedro nebo zima je jedno, protože náš Newsletter vychází v jakémkoliv počasí. Takže i nyní je zde okomentovaný výtah článků z finančního světa, tedy Newsletter ze srpna 2023.

Celý článek

Newsletter červenec 2023

od Robert Stejkora

Poslední tři roky byl náš červencový Newsletter na články velmi chudý – moc se toho prostě nepsalo. A ten letošní vypadal, že bude stejný. Ale nakonec se objevilo zajímavých článků dost a podařilo se nám jej pěkně naplnit. Za mě jsou letošní články rozhodně zajímavé, což potvrzuje i délka většiny našich komentářů k nim. Sami se o tom můžete přesvědčit v Newsletteru z července 2023.

Celý článek