Kancelář Expertů otevřeno 10 let

od Robert Stejkora

Dnes je to na den přesně 10 let, co jsme poprvé otevřeli naši brněnskou kancelář na Malinovského náměstí 4! Od té doby na stejném místě setrváváme neustále a 10 let máme „otevřené dveře“ ve 4. patře Paláce Morava (hned naproti Mahenovu divadlu 😉). Je to krásné jubileum a já z něj mám skutečně radost. Naše zázemí už totiž 10 let umožňuje poskytovat služby každému, kdo nás osloví, hned v centru Brna. Takže je to strategická poloha, která je velmi snadno dostupná. Pojďme se společně opět ohlédnout za dalším uplynulým rokem.

Celý článek

Newsletter červen 2024

od Robert Stejkora

Právě nám odstartovaly velké prázdniny a v podstatě tak nějak „oficiálně“ i léto, které se už ale o slovo hlásí delší dobu, vysokými teplotami. To důležitější, v tomto případě je, že máme 01.07., a to znamená, že je třeba, jako už mnoho let, zveřejnit i náš každoměsíční, okomentovaný výtah článků z finančního světa – lhostejno zda je vedro nebo ne. Tedy náš Newsletter z června 2024.

Celý článek

Newsletter květen 2024

od Robert Stejkora

Už i pátý měsíc roku 2024 je za námi a už jsme minimálně jednou nohou v létě. Dnes je Den dětí a jako každý rok (prostě to tak někdy vyjde) přinášíme náš okomentovaný výtah článků z finančního světa, které si bylo možné přečíst právě v uplynulém měsíci. Náš Newsletter z května 2024.

Celý článek

DIP is the new IŽP

od Robert Stejkora

Už delší dobu nosím v hlavě tento nadpis, a především z něj plynoucí článek (ten nosím v hlavě už od loňského roku). Ano, je to do jisté míry „clickbait“, jsem si toho vědom, ale přijde mi tohle téma natolik důležité a jeho případný dopad natolik zásadní, že jsem záměrně zvolil tento kontroverzní a oči-tahající nadpis, abych na to upozornil. Jelikož se domnívám, že je to třeba. Proto jsem si vypůjčil, a lehce poupravil, název jednoho amerického seriálu, abych přitáhnul pozornost a předal mé sdělení / obavu co největšímu počtu lidí.

Celý článek

Newsletter duben 2024

od Robert Stejkora

Aprílový měsíc duben je za námi a dnem volna nám začal květen. Letos se podařilo, že první květnový svátek vyšel na přesný střed týdne (a ten druhý bude následovat pochopitelně stejně) jestli je to lepší než např. prodloužený víkend záleží na každém (ne není to lepší :-)). Každopádně na nás je, tak nebo tak, zveřejnit klasický výtah okomentovaných článků z finančního světa z předchozího měsíce. Náš Newsletter z dubna 2024. A podobně jako i v předchozím Newsletteru jsem rád, že i tento je rozmanitější a můžeme přinést zajímavé články hned ze 4 kategorií.

Celý článek