Newsletter listopad 2017

od Robert Stejkora

Dnes nám začal prosinec, a tedy najíždíme na cílovou rovinku k Vánocům. Za sebou máme první sníh, první škrabání oken na autech a tedy i první mrazíky. No, a jelikož je listopad již skutečně za námi, tak nesmí chybět okomentovaný výtah článků z finančního světa – Newsletter za listopad 2017.

Celý článek

Finanční festival podzim 2017

od Robert Stejkora

Letošní, již druhý FINfest. Tedy konference určená pro poradenskou veřejnost ze všech koutů republiky a ze všech možných finančně-poradenských společností. Vzhledem k tomu, že se jí Experti opět, jako už klasicky, účastnili, tak zde přináším malé ohlédnutí za tímto finančním festivalem podzimu 2017.

Celý článek

Finančně-poradenské firmy v číslech ROZCESTNÍK

od Robert Stejkora

Vzhledem k velké oblibě našich článků týkajících se vývoje finančně-poradenských společností, jak z pohledu počtu poradců v nich zasmluvněných, tak i z pohledu financí, které se v těchto společnostech „protočí“ (zmiňovanými články jsou Soumrak MLM a úsvit Poolů?Soumrak MLM se zpomalil a Začíná se nad MLM zase smrákat?), jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu zvláštní sekci Novinek.

Výše uvedené články jsme zveřejňovali pouze jedenkrát ročně, a jelikož jsme dostávali nemálo dotazů, ze stran poradců (ale dokonce i ze stran některých pojišťoven), na konkrétní srovnání, tak zde budeme, na kvartální bázi, zveřejňovat aktuální čísla, která se zmíněného týkají.

Celý článek