Newsletter srpen 2023

od Robert Stejkora

Ani jsme se nenadáli a prázdniny jsou pryč. Podobně jako loni, tak i letos už se léto moc nepředvádí a myslím, že už můžeme v podstatě počítat s nástupem podzimu. Každopádně, jestli je vedro nebo zima je jedno, protože náš Newsletter vychází v jakémkoliv počasí. Takže i nyní je zde okomentovaný výtah článků z finančního světa, tedy Newsletter ze srpna 2023.

Celý článek

Newsletter červenec 2023

od Robert Stejkora

Poslední tři roky byl náš červencový Newsletter na články velmi chudý – moc se toho prostě nepsalo. A ten letošní vypadal, že bude stejný. Ale nakonec se objevilo zajímavých článků dost a podařilo se nám jej pěkně naplnit. Za mě jsou letošní články rozhodně zajímavé, což potvrzuje i délka většiny našich komentářů k nim. Sami se o tom můžete přesvědčit v Newsletteru z července 2023.

Celý článek

Newsletter červen 2023

od Robert Stejkora

Právě se uzavřelo první pololetí roku 2023 a školákům, ale i učitelům, či zaměstnancům škol, začaly dnes oficiálně velké prázdniny. Jinak řečeno, dnes je 1. července 😊. A to znamená, alespoň pro nás, že je čas přinést okomentovaný výtah toho nejzajímavějšího, o čem se psalo v rámci financí, v uplynulém červnu. Loni a předloni bylo článků, ze kterých jsme vybírali, velká spousta. Letos to byl takový průměr, takže díky tomu není ani Newsletter z června 2023 příliš dlouhý, čehož jsme využili k delším komentářům u jednotlivých článků.

Celý článek

Newsletter květen 2023

od Robert Stejkora

Květen je za námi a jak to, tak vypadá, tak nám začíná léto. Vtipné je, že stejnou větu jsem použil i v úvodu loňského květnového Newsletteru. Taky už začínalo vedro. Každopádně, dnes, v Den dětí, přinášíme náš okomentovaný výtah nejzajímavějších článků z finančního světa – Newsletter květen 2023.

Celý článek

Newsletter duben 2023

od Robert Stejkora

Po dvou letech konečně připadl Svátek práce na pracovní den a prodloužil nám tím víkend, což zároveň znamená, že za týden budeme mít ještě jeden prodloužený víkend. Prostě samá pozitiva, takto ze stratu nového měsíce. Pro nás to ovšem znamená, svátek-nesvátek, že je čas na zveřejnění našeho měsíčníku v podobně okomentovaného výtahu článků z finančního světa – Newsletter z dubna 2023.

Celý článek