Newsletter únor 2020

od Robert Stejkora

Přesně před rokem začínal náš úvod do Newsletteru informací, že poslední únorový den bylo až 20 °C. Letos sice tento rekord pokořen nebyl, ale i tak je možné uzavřít podobně jako loni, a to tím, že zimu můžeme považovat za ukončenou. Letošní únor byl sice prodloužen o jeho 29. den, ale i přes to bylo článků skutečně velmi málo a museli jsme se hodně snažit, abychom vyhledali a okomentovali, alespoň pár těch nejzajímavějších. Naštěstí se povedlo a my můžeme přinést náš klasický měsíčník v podobě Newsletteru února 2020.

Celý článek

Newsletter leden 2020

od Robert Stejkora

První měsíc roku 2020 právě uplynul. Jeho závěr provázel začátek prodlouženého víkendu (tedy jen pro školáky), kvůli pololetním prázdninám. Pro nás to ovšem znamená, že je čas zveřejnit okomentovaný výtah článků z finančního světa, nebo-li Newsletter z ledna 2020.

Celý článek

Newsletter listopad 2019

od Robert Stejkora

Loni přišel s prvním prosincem i první sníh. Letos tomu tak není, pouze začalo mrznout a na sníh si budeme muset ještě počkat. To ovšem nezmrazilo vydání tradičního, okomentovaného výtahu zajímavých článků z finančního světa (ač je dnes neděle). Zkrátka a dobře, právě čtete náš Newsletter za listopad 2019.

Celý článek

Newsletter říjen 2019

od Robert Stejkora

Podobně jako loni, tak i letošní říjen byl plný dní s relativně vyššími teplotami. Možná i proto se nechtělo redaktorům finančních serverů moc psát a raději si užívali tepla – článků totiž příliš mnoho nebylo… Každopádně, to zásadní pro nás je, že říjen je pryč, a tedy nesmí chybět aktuální výtah toho nejzajímavějšího co se napsalo, včetně našeho komentáře, tedy náš Newsletter října 2019.

Celý článek