3288 dní, tedy 9 let

od Robert Stejkora

Nastavenou tradici držím i dál a trvání naší značky Experti na finance počítám ve dnech. Dnes je tomu přesně 3288 dní, což odpovídá 9 letům trvání brandu se sovou ve znaku. Dnes se uzavírá další rok, co pod jejími křídly ochraňujeme a spravujeme majetek lidí, kteří nám svěřili svou důvěru. Navíc, v současné době už chrání i křídla naší sovy „erko“ v kolečku – nadělili jsme si jakožto pozdní vánoční dárek a zároveň brzký narozeninový, ochrannou známku ®

Celý článek

V kanceláři máme otevřeno 9 let

od Robert Stejkora

Je to tak, dnes už je to 9 let, do doby, co jsme oficiálně a do „ostrého provozu“ otevřeli naši brněnskou kancelář na Malinovského náměstí a od té doby máme otevřeno pořád („pořád“ neznamená 24/7, pochopitelně 😊). 9 let poskytujeme zázemí každému, kdo se s námi chce sejít osobně, abychom mu mohli poskytnout nejlepší službu, jakou poskytnout umíme. Pojďme se společně, jak už bývá zvykem, ohlédnout za dalším rokem naší kanceláře.

Celý článek

2922 dní, tedy 8 let

od Robert Stejkora

Po posledních dvou výročních článcích jsem se rozhodl, že udělám tradici z počítání věku naší značky ve dnech a budu v tom pokračovat i do budoucna. Před 8 lety, 09.03.2015 totiž vznikla značka Experti na finance. Byl to necelý rok po tom, co jsme otevřeli naši brněnskou kancelář, kde sídlíme dodnes. Vybrali jsme logo, vymysleli název a založili web. A dnes je to přesně 2 922 dní, co jsme web spustili, takže tento den bereme jako „narozeniny Expertů“.

Celý článek

Pojišťovácká plnoletost

od Robert Stejkora

Dnes je to 18 let mého působení v oboru finančního poradenství. A jelikož jsem začínal jako prodejce pojištění, které mě provází do dnes, a jelikož jsem před třemi lety na mé 15leté výročí použil do nadpisu článku Pojišťovácká občanka >>> tak po 18 letech nešlo použít v nadpisu nic jiného než pojišťovácká plnoletost 😊.

Celý článek

Kancelář po osmi letech

od Robert Stejkora

V průběhu roku slavíme hned dvě výročí. To, které přichází dříve, ale je mladší, je výročí založení značky Expertů a k tomu píšeme vždy samostatný článek (ten letošní je ZDE >>>). No a pak to, co založení značky předcházelo, téměř o rok, a to otevření naší brněnské kanceláře. Dnes je tomu již osm let, co sídlíme v bývalém Paláci Morava, v centru Brna, na dohled Mahenovu divadlu. A já bych se rád ohlédnul za tím, jak je na tom expertní kancelář po osmi letech.

Celý článek