Narozeniny kanceláře Expertů

od Robert Stejkora

Dnes, 17.07.2015 je tomu přesně rok co začala oficiálně i technicky fungovat kancelář Expertů v centru Brna.

Je to přesně rok, co jsme poprvé seděli s kolegyní Janou Rachačovou ve vlastní kanceláři, po letech práce z domu a z kanceláří, které patřily našim nadřízeným.

Rád bych touto cestou shrnul, co se nám za ten rok fungování podařilo a co se teprve chystá.

Pojďme se na to podívat postupně.

Hlavním záměrem otevření kanceláře na strategické adrese Malinovského náměstí 4 v centru Brna, hned v těsné blízkosti několika tramvajových zastávek, bylo být nablízku klientům a dát jim možnost sejít se v prostorech, kde budeme schopni mnohem lépe a efektivněji vyřešit jejich potřeby v oblasti pojištění, úvěrů a vůbec celého finančního poradenství.

Dalším záměrem bylo poskytnout zázemí našemu, sice malému, ale funkčnímu týmu poradců a nabídnout prostory pro jeho expanzi. Což naše kanceláře bohatě splňují.

Hned po získání vlastní adresy, byl další logický krok zviditelnění se na webu a tedy vlastně vůbec vznik Expertů na finance (více v jednom starším článku). Následovalo další zmodernizování našich služeb formou pojištění online - v současné době se jedná o pojištění majetku a cestovní pojištění - do konce roku 2015 přibude pojištění vozidel a dokonce životní pojištění online !!!

Spojením těchto dvou „světu“ – webový a kamenný – a tedy výrazné zviditelnění se, nám přineslo nové kontakty, díky kterým jsme mohli začít spravovat širší portfolio potřeb našich klientů.

Jednak nás kontaktovaly přímo některé pobočky bank za účelem navázání užší spolupráce, díky čemuž jsem schopni vyřídit hypoteční či spotřebitelský úvěr a dokonce leasing výrazně rychleji s možností dát klientům vždy něco navíc.

Ale také jsme navázali spolupráci s paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. z projektu KdeNic, která se zabývá oddlužováním fyzických osob a skrze kterou jsme schopni vyřešit i tento klientský požadavek.

Dále jsme navázali spolupráci se zástupcem realitní kanceláře Svoboda & Williams s.r.o., panem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a jsme tak schopni nabídnout klientům i realitní služby, jeho prostřednictvím.

Díky tomu všemu můžeme klientům nabídnout mnohem větší portfolio služeb, než jak tomu bylo právě před rokem.

Každopádně tím to pro nás ovšem nekončí. Nyní se chceme více zabývat naší vizí a tou je pozvednutí finančního poradenství na vyšší úroveň, než na jaké je v ČR v současné době.

V uplynulém roce jsme tak činili především snahou nabízet kvalitní finanční poradenství našim klientům, ale také poskytováním odborných stáží mladým lidem, abychom rozšířili povědomí o tomto oboru a ukázali, že se jedná o seriózní práci.

Zjistili jsme, že to ale nestačí, že je třeba přispět i ke změně trhu jako takového. Proto ve spolupráci s vynikajícím IT odborníkem panem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (mimo jiné tvůrcem tohoto webu) a jeho týmem, dokončujeme dva velké projekty, které, jak pevně věříme, pomohou udělat z finančního poradenství obor na úrovni. Detaily si prozatím nechám pro sebe, jen nakousnu, že se jedná o pomoc přímo pro finanční poradce a díky ní také lepší služby jejich klientům.

Toliko ke shrnutí prvního roku trvání. Věřím, že Ti, kteří nás v kancelářích již navštívili, se tam cítili dobře a také věřím, že jsou znát změny v poskytování našich služeb klientům na poli finančního poradenství, díky nástrojům, které jsme začali právě v uplynulém roce využívat.

Přidat komentář

Komentáře