Kancelář Expertů je tu 5 let

od Robert Stejkora

Dnes, 17.07., je to přesně 5 let, co jsme otevřeli naši finančně-poradenskou kancelář v Brně, na adrese Malinovského náměstí 4, navíc ve 4. patře, aby se to dobře pamatovalo. Už 5 let tu stále sídlíme a jsme k dispozici pro naše klienty. Už 5 let jsme na velmi strategické poloze v centru Brna, takže se k nám lze velmi snadno dostat. Kancelář Expertů už je tu 5 let, pojďme se společně podívat co vše umíme a co jsme schopni poskytnou.

Naší doménou jsou moderní, webové služby. Snažíme se maximálně, ke komunikaci, využívat právě e-mail, případně sociální sítě (např. naši Facebookovou stránku, respektive naši stránku na LinkedIn). Ovšem, ne vše jde vyřídit „na dálku“ a právě pro tyto účely máme i „kamennou pobočku“, kde je k dispozici kompletní zázemí pro potřeby našich klientů. A to především proto, že schůzky v kavárnách, či návštěvy klientů u nich doma, kde mají své soukromí, je něco, co by se už dnes prostě nemělo dít.

S čím vším jsme schopni Vám pomoci?

Předně je to zajištění rizik – jak životních, tak i neživotních. Umíme vypracovat analýzu a doporučení na správné nastavení životní pojistky, která bude skutečně na míru a bude odpovídat příjmům a výdajům, tak aby zajišťovala to, co je důležité. Stejně tak umíme doporučit efektivní zajištění nemovitého majetku, respektive pojištění vozidla.

Naší velkou doménou jsou hypoteční úvěry, kterých děláme skutečně hodně (za poslední rok to byly hypotéky v celkové výši více jak 42mil.) a díky tomu víme, kam „sáhnout“ a jak správně, potřebu bydlení, zajistit.

V neposlední řadě umíme i vhodně doporučit nastavení investic, případně spoření, tak aby byl i tento segment vyřešen správně a ke spokojenosti klientů.

Ovšem to, na co jsme asi nejvíce hrdí, je novinka, se kterou jsme začali od ledna letošního roku. Rozjeli jsme projekt tzv. Aktivní správy, tedy opravdu finančního poradenství pro klienty. Jedná se o placenou službu, kde si nás klient „najímá“ a má díky tomu naprostou jistotu, že „kopeme“ za něj, a ne za nějakou instituci, která nám zaplatí nejvíc. Díky tomu si může být klient jist, že naše poradenství je nezávislé a také jsme díky tomu pro klienty k dispozici kdykoliv potřebuje a k čemukoliv, co se týká naší odbornosti.

Zakládáme si na tom, abychom skutečně byly experty na oblast, které se věnujeme, tedy finanční poradenství a nechceme tříštit naši pozornost rozšiřováním naší nabídky o segmenty, které vyžadují, sami o sobě odbornost. Ale abychom byli schopni klientům pomoci v co nejširším měřítku, máme navázaná mnohá partnerství. Díky tomu můžeme naše klienty, s klidným svědomím, odkázat na další odborníky, pokud jejich poptávka přesahuje odbornost naši, konkrétně:

- Právní služby – naše kancelář má vlastní právničku, která je schopna našim klientům pomoci. Především ji využíváme v rámci hypoték, kdy jim může nachystat nebo třeba jen zkontrolovat veškerou smluvní dokumentaci, která je spojena s koupí nemovitosti (rezervační smlouva, kupní smlouva, ale i např. zajištění advokátní úschovy). Ale vedle toho, jsme schopni, v rámci právních služeb zprostředkovat i další službu, jako je např. pomoc s vymáháním pojistného plnění, když se pojišťovnám nechce platit.
- Realitní služby – máme navázáno partnerství se dvěma realitními kancelářemi, které máme ověřeny a pokud klient potřebuje realitní službu, máme jej kam odkázat.
- Kontrola nemovitosti – s realitní službou je velmi úzce spjata, pochopitelně, i samotná nemovitost a je naprosto zásadní, aby byla v dobrém technickém stavu. Pro tyto účely máme navázáno partnerství se společností, která se zabývá kontrolou nemovitostí, kterou chtějí klienti koupit. Díky ní, je možné odhalit případné skryté vady a buďto díky tomu získat slevu na kupní ceně, případně od koupě včas odstoupit. Ovšem v rámci tohoto segmentu lze zmíněné spojenectví použít i za účelem přípravy vlastního projektu na výstavbu vlastní nemovitosti.
- Investiční nemovitosti – vedle přímo realitních služeb, jejichž účelem je nalezení, především nemovitosti, určené pro vlastní bydlení, spolupracujeme navíc i se společností, která se specializuje na vyhledávání a zprostředkování investiční nemovitosti, v podstatě „na klíč“, kdy na základě požadavku klienta je mu nalezena nejvhodnější investiční nemovitost, včetně např. i následného sehnání nájemníka.
- Energie – k nemovitostem, ještě na závěr. S nimi je totiž i velmi úzce spojena platba za energie (elektřina, plyn). A za účelem nalezení nejvhodnější nabídky na trhu, máme navázáno partnerství, tak abychom byli schopni zabezpečit, i tuto případnou klientovu poptávku.
- Oddlužení – pro případ, že nás kontaktuje klient, který má problém z druhé strany spektra finančního poradenství, tedy klient, který už nenajde pomoc skrze klasickou konsolidaci jeho úvěrů od bank, ale potřebuje pomoci už s oddlužením (tedy tzv. osobní bankrot), tak i pro tuto problematiku máme navázáno partnerství s odborníkem.
- Poúrazová péče při závažném úrazu – v neposlední řadě víme i kam odkázat, pokud se stane závažná úrazová událost, díky níž má klient trvalé následky a neví co dál. Pro tyto případy máme navázánu spolupráci s centrem na podporu osob se získaným postižením míchy.

To byl výčet služeb pro naše klienty, kteří nás kontaktují za účelem finančního poradenství. Ale jak kde, kdo ví, tak poskytujeme služby i pro samotné, další finanční poradce, konkrétně:

- INFINEO – systém pro práci finančních poradců, tak aby tito byly schopni poskytovat služby na úrovni 21. století. Systém, který jsme pomáhali vyvíjet a který pochopitelně sami využíváme.
- POSTINO – velmi jednoduchý a uživatelsky snadno ovladatelný systém, pro e-mail marketing. Opět se jedná o systém, na jehož vývoji jsme se podíleli, díky našim zkušenostem a který stejně tak, sami využíváme pro naši komunikaci s klienty.
- Semináře pro finanční poradce – na nich učíme finanční poradce, jak v jejich oboru používat moderní nástroje, jakými je právě web, sociální sítě či, již zmíněný, e-mail marketing.

No, a to je vše. Ne že by toho bylo málo 😊. Pokud máte zájem o naše služby, ať už služby finančního poradenství, na které se specializujeme a v rámci kterých si říkáme Experti. Nebo o služby, které jsme schopni outsourcovat, stačí využít našeho kontaktního formuláře.

Přidat komentář

Komentáře