Sedm let kanceláře Expertů

od Robert Stejkora

Dnes, 17.07., před sedmi lety, v roce 2014, jsme otevřeli finančně-poradenskou kancelář v centru Brna. Kancelář jsme otevřeli o téměř rok dříve, než vznikla naše značka Experti na finance. Proto slavíme 2 výročí v roce. To první bylo letos 09.03. a má vlastní článek ZDE >>> ale v tomto se chceme ohlédnout za uplynulým rokem, z pohledu naší kanceláře, abychom tím uzavřeli sedm let kanceláře Expertů.

Uplynulý rok byl ve znamení lockdownu. Minimálního setkávání. A spoustu věcí bylo třeba řešit na dálku. Což pro nás ovšem nebyl žádný problém, jelikož my se o to snažili už od začátku a kdo nás zná, moc dobře ví, že pokud to není nezbytně nutné, tak nikoho k nám do kanceláře zbytečně „netaháme“. Spoustu věcí řešíme přes mail, telefon, messengery, případně online setkání. Ovšem, když už je živé setkání třeba, tak jej realizujeme u nás v kanceláři (proto vznikla), jelikož ctíme soukromí každého a domů prostě nechodíme.

Jestli je takto nejlepší? To je pochopitelně individuální, ale vzhledem k počtu našich spokojených klientů (vždyť koukněte na pozitivní recenze ZDE >>>), je to pro ně asi v pohodě 😉.

No a co se nám za uplynulý rok podařilo? Pojďme to shrnout, tak jako každý rok, v rámci tohoto článku.

Stále se u nás na špici drží hypotéky. Už několik let jsou naší doménou. Meziročně jsme sjednali hypotéky za více jak 43mil., což je téměř o 10mil. více než před rokem. O hypotéky je obrovský zájem obecně a jsme rádi, že si nemálo lidí vybralo pro pomoc s jejím vyřešením právě nás. Hypotéky umíme a zájem o ně, skrze naši kancelář, to jen potvrzuje.

S hypotékou jde ruku v ruce i zajištění rizik – jak životních, tak neživotních. A jelikož jsme na pojistkách vyrostli, tak ty umíme pochopitelně taktéž. Pravdou je, že s nimi máme nejdelší zkušenosti. A další pravdou je, že je máme nejradši.

Životní pojištění řešíme vždy na základě podrobné analýzy, ze které vzejde doporučení především na správné nastavení pojistných částek, není to totiž produkt, který by se měl „sekat jako Baťa cvičky“. Je potřeba správně vyhodnotit, co by měla taková pojistka obsahovat a pochopitelně zvolit i vhodný produkt a to „na míru“ konkrétnímu zájemci. A to prostě bez detailní analýzy nejde a kdo má s námi v tomto segmentu zkušenost, to určitě může potvrdit.

Ovšem větší poměr, v rámci produktů, máme v neživotním pojištění. Jak nemovitosti, tak vozidla. Zde vždy vybíráme jen z kvalitních produktů, tak aby měla taková pojistka smysl a vždy zajišťujeme v plném rozsahu to co zajistit jde (prostě neděláme výluky v rozsahu, aby byla pojistka levnější). No, a jelikož děláme v rámci neživotního pojištění téměř 50 % naší produkce, tak to značí, že jsou s naším přístupem klienti spokojeni.

Třetí, základní oblastí jsou investice. Po těch se v poslední době stále více zvyšuje poptávka ze strany našich klientů. Každý, kdo měl zájem o investiční portfolio od nás, určitě potvrdí, že vždy obdržel investiční analýzu s doporučením toho nejvhodnějšího nastavení pro dosažení jeho záměru. Veškeré investiční produkty děláme bez vstupních poplatků, takže se u nás nikdy nestane, že pokud chce někdo investovat třeba 1 500,-/měs. na 20 let, že odejde s předplaceným vstupním poplatkem 19tis., protože to je prostě zlodějina!

No a na závěr. Naše „nejmladší“ služba, je tzv. Aktivní správa. Chceme totiž vystupovat jako poradci, ne jako prodejci – nejsme obchodníci. Snažíme se, abychom měli naším přístupem blíže k právníkovi než k obchodníkovi. Chceme, aby si nás lidé najímali kvůli službě poradenství, aniž by bylo nezbytné sjednávat nějaký produkt. A přesně k tomuto je naše služba Aktivní správy určena – klient si nás najme a my pracujeme pro něj. Jsme kdykoliv k dispozici a jemu pak stačí jen telefon nebo mail na nás, jelikož o vše, co potřebuje a co spadá do naší odbornosti, se postaráme.

A to je vše, co děláme. Není toho málo, ale není to všechno, ovšem my nechceme tříštit naši energii, abychom mohli vyřešit vše. Na odbornou práci jsou třeba odborníci. My se zaměřujeme na naši odbornost a pokud člověk potřebuje pomoci s něčím, co do naší odbornosti nespadá, rádi jej propojíme s konkrétním specialistou. Umíme zajistit specialisty v rámci těchto segmentů:

- Právní služby

- Realitní služby

- Kontrolu nemovitostí

- Energie

- Oddlužení

- Poúrazovou péči, při závažném úrazu

Pokud se chcete sami přesvědčit, že jsme skutečně Experti na finance, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Přidat komentář

Komentáře