Kancelář Expertů tři

od Robert Stejkora

Dnes, 17.07.2017 jsou to tři roky od otevření kanceláře Expertů na adrese Malinovského náměstí 4, v centru Brna. Takže jsme právě oslavili již třetí narozeniny – kancelář Expertů už má tři roky.

A co se událo za další, třetí rok? Pojďme se na to podívat.

Na začátek shrnutí toho, co se událo ještě v předchozích letech a co stále platí a o čem jsem psal již v předchozím roce, v „narozeninovém článku“.

Nadále trvá spolupráce s paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. z projektu KdeNic, která poskytuje své služby lidem, kteří potřebují pomoci s oddlužením. Tímto spojením jsme schopni pomoci i lidem, kteří bojují s osobním bankrotem. Není to sice nic pozitivního, na druhou stranu se tyto věci dějí a to nejhorší co se může stát je, když se člověk, v takovém případě, nemá na koho obrátit.

Na poli realit spolupracujeme s panem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ze společnosti Svoboda & Williams s.r.o., který je schopen pomoci při hledání luxusních nemovitostí. Dále v oblasti, řekněme, retailových nemovitostí spolupracujeme s panem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ředitelem realitní kanceláře Realimetka, sídlící v Brně, na adrese Hybešova 29.

Tímto jsme schopni obsáhnout i realitní služby, skrze spolupráci s odborníky v oboru.

V rámci realit jsme schopni doplnit i službu pro kupující, kteří potřebují pomoci při hledání a výběru vhodné nemovitosti. Spolupracujeme s panem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ze společnosti Bydlení bez rizika s.r.o., kteří zastupují právě ty, kteří chtějí nemovitost koupit – pomohou s jejím nalezením, následně jdou na prohlídku nemovitosti zároveň s klientem a vypracují mu k dané nemovitosti i analýzu, aby věděl, do čeho jde a na co si dát pozor.

K realitám patří i hypotéky a ty umíme zase my. Za třetí rok existence naší kanceláře jsme zprostředkovali hypotéky v objemu více jak 30 miliónů, což prokazuje, že s nimi máme nemalé zkušenosti a že s nimi skutečně umíme pomoci.

Ale naše kancelář se snaží být ku prospěchu i jiným finančním poradcům, které podporujeme jak skrze systém Infineo, určený pro jejich práci u klientů, tak aby měli více času na samotnou práci s klienty. Dále je podporujeme skrze náš nový projekt Postino – nástroj pro e-mail marketing, ale také formou seminářů poradce vzděláváme v používání internetu a vůbec v komunikaci s klienty online. A k tomu všemu umíme i vytvořit webové stránky, těmto poradcům.

To jsou ale všechno věci, které jsou o nás již známé. Novinkou je navázání spolupráce se společností European Compensation Services s.r.o., tedy velkým právním uskupením, vedeným panem Mgr. Lukášem Kaplanem. Tato společnost se zabývá především pomocí s vymáháním pojistného plnění, když se nechce pojišťovnám platit, ale jsou schopni poskytnout i kompletní škálu ostatních právních služeb a to za zvýhodněnou cenu oproti standardním cenám právníků.

Navázáním této spolupráce jsme uzavřeli celý okruh nezbytných služeb, kterými jsme nyní schopni pokrýt úplně vše, co může naše klienty potkat – od investic, pojištění a hypoték, přes reality, podporu finančního poradenství v ČRpo právní služby a pomoc s insolvencí.

Jsem rád, že tu pro Vás všechny jsme už tři roky a ti co nás znají, vědí, že se na naše služby a na jejich kvalitu mohou spolehnout, což potvrdili svým hlasováním v anketě Nejoblíbenější finanční poradce roku 2016, kterým se stal právě zástupce Expertů a pro všechny ostatní, kteří nás ještě neznáte, stále platí, že se s Vámi rádi potkáme u kávy u nás v kanceláři, stačí nás kontaktovat.

Přidat komentář

Komentáře