Kancelář Expertů slaví 4. výročí

od Robert Stejkora

17.07. se toho v minulosti událo hodně. V tento den např. křižáci dobyli Konstantinopol, začala bitva o Stalingrad a také je to výročí začátku Postupimské konference. Narodil se třeba Donald Sutherland, Camilla, vévodkyně z Cornwallu, či současná německá kancléřka Angela Merkelová. Tento den je ale navíc i výročím otevření kanceláře Expertů, v Brně na „Maliňáku“. Naše kancelář tedy slaví 4. výročí.

Jak už bývá zvykem, chtěli bychom se, v tento den, ohlédnout za předchozím rokem a shrnout tím i to, co vše brněnská kancelář nabízí.

Experti na finance se profilují jako kancelář, která se snaží ke komunikaci a poskytování služeb maximálně využívat moderních technologií jakými je především internet. Ne proto, že bychom se nechtěli fyzicky potkávat s lidmi, naopak, rádi si s kýmkoliv dáme u nás v kanceláři kávu. Ale spíše to bereme tak, že pokud je něco možné vyřídit „na dálku“ nemá smysl plýtvat časem „naháněním“ klientů k nám do kanceláře.

Tento systém práce máme vyzkoušen a dobře funguje již 4 roky a domníváme se, že k naprosté spokojenosti našich klientů – šetříme jejich čas, reagujeme na jejich dotazy velmi rychle a přinášíme jim naše služby nenásilnou formou.

Ale to všichni, kdo s námi, jakkoliv spolupracují, již vědí. Ale co vše vlastně, po 4 letech, umíme vyřešit?

Naše kancelář je, jak všichni vědí, finančně poradenská. Zabýváme se primárně zajištěním rizik (jak životních, tak i neživotních) a hypotékami (ty jsme za poslední rok sjednali v objemu necelých 25mil.), to jsou přímo naše specializace.

Ale poskytujeme i konzultace či poradenství s nastavením investic případně spořením.

To ovšem není všechno, umíme pomoci našim stávajícím i budoucím, klientům i v jiných oblastech. Nicméně, jelikož jsme toho názoru, že na odbornou práci, jsou třeba odborníci, využíváme k tomu spojenectví s dalšími odborníky. A kdo to je a co umí poskytnout?

Paní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. z projektu KdeNic umí pomoci, a specializuje se, na oddlužování, takže i s touto, nepříjemnou situací umíme, skrze ni, pomoci.

Dále spolupracujeme i s celou řadou odborníků na reality. Konkrétně je to pan Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ředitel realitní kanceláře Realimetka či pan Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ze společnosti CNreality. Každý z nich se zaměřuje trošičku na něco jiného, takže v případě konkrétní potřeby víme kam „sáhnout“.

Posledními odborníky z dob minulých spojenectví, se kterými spolupracujeme, je velké právní uskupení European Compensation Services s.r.o., vedené panem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Skrze tuto společnost umíme zajistit tzv. Právní kliniku – tedy předplacenou právní službu, která dává jistotu, že v případě JAKÉHOKOLIV právního sporu, bude k dispozici konkrétní právník-specialista.

Vedle toho všeho jsme ovšem navázali i nová „spojenectví“.

Patří do nich např. ParaCENTREM Fénix, skrze ředitele centra Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zabývají se podporou osob se získaným postižením míchy. Jak jsme o tom psali v článku Jako Fénix z popela…, my umíme zajistit závažná rizika z pohledu financí – kvalitním krytím z pojistky. Ale pokud už se něco stane, tak peníze nejsou vše a právě proto, tato spolupráce.

Mezi nové spojenectví, o kterých jsme ale již psali v článku k výročí brandu – Třetí rok Expertů, je jednak to se společností JaTo stav s.r.o., skrze vedoucího brněnské kanceláře, pana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále se společností ZDRAVÁ NEMOVITOST, skrze jejího zástupce, pana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ale také s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou.

Velmi zajímavým, novým spojenectvím, je se společností RATATA Reality s.r.o. (skrze jejich jednatele, pana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), což jsou specialisté na investice do nemovitostí. To by nebylo nic převratného, ale společnost RATATA Reality s.r.o., dělá tyto investice skutečně „na klíč“ – najdou vhodnou nemovitost, zařídí její případnou rekonstrukci, seženou nájemníka a hlavně, dohlížejí na to, aby tento řádně hradil nájem.

Ve vztahu k investici do nemovitostí, došlo ještě k jednomu partnerství, tentokráte se ovšem jedná o klasičtější formu, a to přímo investice formou nemovitostního fondu. Zmíněná spolupráce je se společností Českomoravská Nemovitostní a.s., skrze jejího zástupce, pana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dalším, novým partnerem je Moravská plynárenská s.r.o. (skrze jejich zástupce, pana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) - dodavatel energií. A co ti májí společného s finančním poradenstvím? No, pokud chce řešit člověk finance, potom v rámci určitého rozpočtu, chce zredukovat všechny „zbytečné“ výdaje a těmi jsou dost často primárně, výdaje za energie. My se specializujeme, jak již zaznělo, na odvětví finančního poradenství, proto bylo logičtějším, a z našeho pohledu správnějším krokem, navázání spolupráce s odborníky na tuto problematiku. Navíc, v případě Moravské plynárenské, s.r.o. se nám líbí jejich přístup a vůbec způsob jejich práce. Protože, co si budeme nalhávat, „prodejci energií“ mají podobnou nelichotivou nálepku, jako finanční poradci a my se nechtěli spojit jen tak s kde kým… Pro naše klienty máme navíc nasmlouvané lepší ceny, než ty v jejich standardním ceníku.

A skutečnou „lahůdkou“, je spolupráce se společností Freedom Financial Services, s.r.o., díky níž umíme udělat optimalizaci prvního důchodového pilíře. Třetím pilířem, tedy klasickým „penzijkem", se zabývá kde jaký finanční poradce, ale věděli jste, že lze učinit kroky k maximalizaci státního důchodu? Ne? Tak teď už to víte a jsme schopni zmíněné zajistit. 

Na závěr pochopitelně nesmíme zapomenout ani na podporu ostatních finančních poradců. Těm už nějakou dobu umíme poskytnout systém pro jejich každodenní práci INFINEO, případně jednoduchý nástroj pro e-mail marketing POSTINO.

Vedle toho, pořádáme i školení, či chcete-li semináře, pro skupiny finančních poradců na téma Finanční poradenství v 21. století. Učíme je, z námi nabytých zkušeností, jak v jejich oboru používat moderní nástroje, jakými je právě web, sociální sítě či, již zmíněný, e-mail marketing.

Toliko k ohlédnutí za dalším rokem brněnské kanceláře Expertů. Ale jak se říká, článek snese všechno, o pravdivosti výše uvedeného se můžete snadno přesvědčit sami, stačí nás kontaktovat.

Přidat komentář

Komentáře